Wyszukiwarka:
Jesteś w dziale:  Strona Główna » Jednostki organizacyjne gminy » Ośrodek Pomocy Społecznej » Dane teleadresowe

Ośrodek Pomocy Społecznej w Opalenicy

ul. Wyzwolenia 27
64-330 Opalenica,
tel. (61)44-77-280, (61)44-74-850
tel. kom. 510-131-557
faks (61)44-75-686


Powiat: nowotomyski
Woj.: wielkopolskie
NIP: 7881490171
Regon 630806681
godziny pracy: od poniedziałku do piątku 7.15 – 15.15

e-mail: ops_opalenica@poczta.onet.pl
Adres strony internetowej: www.opsopalenica.opsinfo.pl

Dyrektor Ośrodka pokój nr 4

Dorota Szuwalska - Kasprzak

Godziny przyjęć interesantów: 7.15 – 14.15

 

Sekcja Świadczeń Rodzinnych Rodzina 500 plus pokój nr 1

Julia Musiał - inspektor

Kamila Okońska - inspektor

 

Kasa pokój nr 2

Iwona Śron - starszy inspektor

 

Sekcja Świadczeń Rodzinnych pokój nr 3

Sekcja obsługuje także świadczenia z funduszu alimentacyjnego
Małgorzata Duda - kierownik sekcji świadczeń rodzinnych
Monika Krzyżanek - starszy inspektor
Natalia Andrzejewska - inspektor
Anna Brudło - inspektor

 

Sekcja metodyczna pokój nr 5

Małgorzata Brzeziecka – kierownik sekcji metodycznej

1. Magdalena Dzięcioł - specjalista pracy socjalnej
Rejon: Wojnowice, Dakowy Mokre, Ticza Bara, Parkowa, G.J. Karge, Kasztanowa, Kolejowa, Kwiatowa, Rolna, Akacjowa, Bukowa, Brzozowa, Dębowa, Jesionowa, Leśna, Strumykowa, Dr Wierzejewskiego

2. Małgorzata Szwargot - specjalista pracy socjalnej
Rejon: Jastrzębniki, Łagwy, Niegolewo, Rudniki, Os. Reymonta, Kasprowicza, Łąkowa, Milczyńskiego, Dr Adamczyka, Gustkowskiego

3. Katarzyna Hojan - Sroka - pracownik socjalny
Rejon: Urbanowo, Porażyn Tartak, Porażyn Wieś, Młyńska, Nowotomyska, Spokojna, Wspólna, Mickiewicza, Powstańca Kozaka, Kręta, Nowa, Poprzeczna, Skośna, Słodka, Zbożowa

4. Bernardyna Bączyk - starszy pracownik socjalny
Rejon: Kozłowo, Łęczyce, Niegolewskich, Poznańska, Przybyszewskiego, Sosnowa, Szkolna, Wieniawskiego, Zielona, Klonowa, Konopnickiej, Prusa, Sienkiewicza, Żeromskiego, 27 Grudnia, Kościuszki, Krótka, Pl.J. Piłsudskiego, Zamkowa, Moniuszki

5. Lucyna Przybylska - starszy pracownik socjalny
Rejon: Sielinko, Uścięcice, Kopanki, Terespotockie, Dakowy Mokre, Os. Centrum

6. Aleksandra Majkowska - starszy pracownik socjalny
Rejon: Troszczyn, Energetyczna, Jaśminowa, Magnoliowa, 3 Maja, Powstańców Wlkp., Półwiejska, Zarzecze, Różana, Wyzwolenia, Farna, Opalińskich, Rynek, 26 Stycznia, Dąbrowskiego, Dworcowa, Kolonia, Ogrodowa, Polna, Porażyńska, Staszica, 5 Stycznia, Wiejska, Rzeczna

7. Edyta Węgrzyn - asystent rodziny

 

Świetlica Środowiskowa z Elementamii Socjoterapii pokój nr 6

Walentyna Śniegurska – wychowawca
Iwona Tadyszak – wychowawca


czynne: pn-pt, godz. 12-18

 

Sekcja Świadczeń Pomocy Społecznej pokój nr 7

Sekcja obsługuje świadczenia z zakresu pomocy społecznej, dodatków mieszkaniowych i stypendiów szkolnych.
Elżbieta Kęsy - starszy inspektor ds. świadczeń pomocy społecznej
Kamila Kucharska - pomoc administracyjna

 

Dom Dziennego Pobytu dla Seniorów pokój nr 8

Iwona Tadyszak – instruktor ds. kulturalno-oświatowych

czynne: pn-pt, godz. 8-12

 

Punkt Konsultacyjno – Informacyjny pokój nr 8

Małgorzata Berwid - psycholog
w każdą środę 14.30 – 17.30

Wojciech Kostenski - instruktor terapii uzależnień
w każdy wtorek 14.00 - 17.00

Prawnik
2 razy w miesiącu wg załączonego planu

 

Gminny Zespół Interdyscyplinarny pokój nr 8

Magdalena Dzięcioł - przewodnicząca GZI
Godziny pracy od poniedziałku do piątku 7.15 - 15.15

 

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych nr 8

Dorota Szuwalska – Kasprzak - Przewodnicząca Komisji

Iwona Tadyszak - Sekretarz Komisji

 

Sekcja Ekonomiczno - Administracyjna nr 9

Edward Hojan - główny księgowy
Agnieszka Szeszuła - inspektor księgowy
Marcin Maluśki - informatyk